Фото без опису Фото без опису

В ході підготовки II пленарного засідання чергової шостої сесії під головування селищного голови Надії Данилюк у Ланчинській селищній раді відбувся День депутата.

Обранці громади обговорили проєкти рішень, які пропонуються на розгляд  сесії та заслухали доповідачів по ключових питаннях, що рекомендуються для розгляду на II пленарному засіданні шостої сесії селищної ради.Також заслухали доповідачів по таких питаннях:

• Про підтримку звернення Івано-Франківської міської ради до Президента України В. Зеленського, Верховної ради України щодо підготовки до відсічі вторгнення московського агресора.
  • Про клопотання обласної ради щодо повторного присвоєння звання Героя України Провіднику Організації Українських Націоналістів Степанові Бандері та Головнокомандувачу Української Повстанської Армії Романові Шухевичу.
  • Про підтримку звернення обласної ради щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій “Опозиційна платформа – За життя”та “Партія Шарія
  • Про затвердження Положення про конкурс на  посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ланчинської селищної ради
  • Про створення юридичної особи –відділу освіту, молоді та спорту Ланчинської селищної ради.
  • -  Про внесення змін до рішення сесії від 26 лютого 2021 року №      150-5/2021    структури і чисельності апарату Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області, її виконавчих органів та робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади.
  • Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Ланчинської   територіальної громади  на  2021 рік.
  • Про  внесення змін до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020року «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік».
  • Про затвердження  Програми «Відшкодування витрат на надання  пільг за послуги зв`язку окремим категоріям громадян Ланчинської селищної ради на 2021-2022 роки».
  • Про  затвердження розпорядження селищного голови.
  • Про затвердження проектно-кошторисної документації «Нове будівництво рекреаційної зони з облаштування джерела в урочищі «Забережжя» в селищі Ланчин Ланчинської селищної ради Надвірнянського району  Івано-Франківської області».
  • Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Ланчинської гімназії в селищі Ланчин Ланчинської селищної ради Надвірнянського району  Івано-Франківської області».
  • Про затвердження проектно-кошторисної документації « Благоустрій території парку імені Б. Хмельницького в селищі Ланчин Ланчинської селищної ради Надвірнянського району  Івано-Франківської області».
  • Про скасування Постанови №277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».
  • Про  внесення змін до рішення сесії  № 181-6/2021від 22 квітня 2021 року «Про  передбачення у 2022 році коштів місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проєктів».
  • Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення.
  • Про проведення інвентаризації земель.
  • Про включення  земельних ділянок комунальної власності в перелік земельних ділянок, права оренди  на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
  • Про надання дозволу на розроблення документації  із землеустрою.
  • Земельні питання.
  • Різне.

Фото без опису Фото без опису

Під час обговорення проектів рішень кожен з депутатів селищної ради мав можливість подати пропозиції та зауваження. Початок II пленарного засідання шостої сесії Ланчинської селищної ради восьмого демократичного скликання відбудеться 28 травня о 14:00 год.