ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

Надвірнянського  району  Івано-Франківської  області

селищного голови

від 24.05.2021р.  №96/02.1-05                                                           селище Ланчин

Про затвердження персонального складу

комісії для проведення конкурсу на посаду

директора Ланчинської гімназії Ланчинської селищної ради

та конкурсу на посаду директора Добротівської гімназії

Ланчинської селищної ради

Відповідно до статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 року №291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», враховуючи розпорядження Надвірнянської районної державної адміністрації від 07.05.2021 №78, листи-відповіді Ланчинської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України від 12.05.2021 №26, управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області від 12.05.2021 №329/06-24/189, для проведення конкурсів на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ланчинської селищної ради:

1. Затвердити комісію для проведення конкурсу на посаду директора Ланчинської гімназії Ланчинської селищної ради та конкурсу директора Добротівської гімназії Ланчинської селищної ради у такому складі:

• Кметюк Наталія Василівна – депутат Ланчинської селищної ради;
  • Яремин Ольга Михайлівна – депутат Ланчинської селищної ради;
  • Кравчук Микола Ярославович – керівник апарату Надвірнянської районної державної адміністрації;
  • Дунець Світлана Михайлівна – в.о. начальника відділу управління фінансів та соціально-економічного розвитку території Надвірнянської районної державної адміністрації;
  • Гресько Любов Василівна – член профспілкового комітету Ланчинської гімназії;
  • Крицький Ярослав Васильович – голова ГО «Асоціація керівників ЗЗСО Надвірнянської ТГ».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Михайла Мельника.

Селищний голова                                                                       Надія ДАНИЛЮК