ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

Надвірнянського  району  Івано-Франківської  області

селищного голови

від 15.06.2021р.  № 114                                                                     селище Ланчин

Про скликання І пленарного засідання

чергової сьомої сесії Ланчинської селищної ради

Відповідно до пункту 8 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пункту 2.3.5. Регламенту Ланчинської селищної ради скликати  29 червня 2021 року о 14:00 годині І пленарне засідання чергової сьомої сесії восьмого демократичного скликання із такими питаннями порядку денного:

1.Про ведення бухгалтерського обліку навчальними закладами Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

2.Про утворення КЗК «Центр культури і дозвілля».

3.Про затвердження ставок земельного податку та пільг.

4.Про встановлення ставок єдиного податку.

5.Про затвердження розпорядження селищного голови №-104/02.1-05

6.Про встановлення порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств до бюджету Ланчинської селищної ТГ.

7. Про  внесення змін до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік».

8.Про надання дозволу Ланчинської селищної ради на розробку проекту детального плану території для будівництва та обслуговування комплексу дорожнього обслуговування в с. Добротів.

Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                       Надія ДАНИЛЮК