Вишиванка - це символ ідентичності українського народу, краси, щасливої долі, національної гордості, чесності, любові та святковості. Українська вишиванка - здавна є одним з найпоширеніших видів народного мистецтва нашої країни. Виконане своїми руками зображення, орнаменту, або сюжету на тканині чи папері, може бути прикрасою як одягу так і предметів домашнього вжитку.  Вона наскільки глибоко увійшла в наше життя, що в Україні встановили  свято - День вишиванки. В цей святковий день користувачі завітали до бібліотеки , одягнуті у вишиванки і  разом  із бібліотекарями підтримали це чудове свято. Щоб розширити знання читачів про особливості вишитої сорочки, її значення, прищепити любов до українських традицій, працівники бібліотеки організували творчу майстерню для маленьких користувачів по виготовленню сорочки в техніці орігамі. Діти із захопленням повторювали та складали вибір за настановами Лариси Голіней. Вишиванку - сорочку розмалювали веселковими кольорами,  діти з  захопленням працювали над виговленням китиць до сорочок. В бібліотеці влаштували виставку -інсталяцію "Вишиванка - єднає українців".

Сподіваємось, що хтось із учнів також захопиться прекрасним мистецтвои вишивки і колись зачарує  власноруч виговленими виробами. Пам'ятаймо: звичаї і традиції нашого народу зближують нас, роблять нас єдиним цілим. А коли ми єдині і сповнені любові до своєї країни, ми непереможні.