Фото без опису

12 травня, в Ланчинській міській бібліотеці для дорослих відбулася літературна феєрія, присвячена 150-ій річниці з дня народження Василя Стефаника - видатного українського письменника, громадського та політичного діяча, однієї з важливих постатей культурного та соціально-політичного життя України.

Марія Попович, завідувач бібліотеки, представила презентацію «Цікаві факти з життя В.Стефаника», про чорне і біле в житті і творчості письменника.

Марія Іваночко, вчитель ліцею, розповіла про участь у комп’ютерній грі-вікторині «Шлях Василя Стефаника», що проводив Івано-Франківський Прикарпатський університет імені В.Стефаника. Марія Василівна та капітан команди Людмила Кіндрат нагороджені сертифікатом та цінними  подарунками.

Любов Дутчак, провідний бібліотекар, провела презентацію книжкової виставки, зокрема зупинилася на книжці  Василя Процюка «Троянда ритуального болю: роман про Василя Стефаника».

    Василь Стефаник горів для народу, він писав свої твори для людей. Увійшов у знамення літературних поцінувань, як великий реаліст і новатор, митець-демократ - зі своїми героями монолітними і праведно-сущими в неприкрашеній явині життєвого  реалу  в  новелах.  Він  став  серцем  народу.