Кладовища Ланчина прибирають до Великодня

Дата: 30.04.2021 13:57

Відповідно до заходів місячника з благоустрою «За чисте довкілля» перед Великодніми святами особливу увагу приділено місцевим кладовищам.
Під час великого прибирання працівники КП "Карпати" прибрали сміття, розчистили територію кладовища від сухостою, дикої порослі та інших заростей на старому цвинтарі та діючому у селищі Ланчин.

"Маю також прохання до усіх жителів громади: не приносьте на цвинтарі квіти з пластмаси, штучні квіти. Нехай краще усе буде натуральне. Для людей, які там, на небі, пластик не потрібен, його не має бути та прошу тримати чистоту і викидати сміття у сміттєві баки», - зазначила селищний голова Надія Данилюк.
Дякуємо працівникам КП "Карпати" та всім за активну громадську позицію і переконані, що до Великодня всі цвинтарі селищної ради будуть прибрані та охайні!