Привітання селищного голови з Воскресінням Христовим!

Дата: 02.05.2021 00:01

Шановні мешканці Ланчинської громади!

Щиро вітаю Вас з найвеличнішим святом для всіх християн світу – Воскресінням Христовим!

Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань.

Своїм Воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в часи важких випробувань.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх Героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно прошу Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає наші території на Сході.

Адресуючи один одному найкращі побажання доброго здоров’я, миру, щастя і оптимізму на шляху подолання викликів сьогодення, спільно з Вами прошу Божого благословення, і вірю, що єдність, заснована на віковічних християнських цінностях, і надалі згуртовуватиме нас на рідній батьківській землі.

Нехай передзвін Великодніх дзвонів наповнить життя кожного з вас світлом і радістю, додасть наснаги та енергії, благословить Вас, Ваші сім’ї і всю рідну нам Ланчинську громаду та Україну на мирне і достойне майбутнє!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щиро

Надія ДАНИЛЮК,