Пасхальні подарунки на Схід

Дата: 29.04.2021 16:54

Напередодні Світлого Христового Воскресіння Ланчинська громада не могла оминути увагою тих, хто і в свято, і в будні стоїть на сторожі нашого спокою – українських військово­службовців. Тому наша громада підтримала волонтерську акцію #Збери_Великодній_кошик_воїну, де всією громадою готували великий гостинець для воїнів, які захищають цілісність України у зоні ООС. Кожного року хлопці, які беруть участь у московсько-українській війні, радіють солодким подарункам від рідної землі. Тим паче крім пасочок і смаколиків бійцям передали ще малюнки та великодні вітання, побажання перемоги, миру і повернення до рідної домівки живими і здоровими. «В умовах карантину добрі справи ніхто не відміняв, навпаки, ми повинні об’єднатися і стати сильнішими у боротьбі, адже там на Сході хлопці мають відчувати, що ми тут їх чекаємо, підтримує та не забуваємо, адже частинка домашньої випічки та копченої ковбаски передасть атмосферу домашнього затишку», – зазначила селищний голова Надія Данилюк. Паски, крашанки, м’ясні наїдки, консервація, чай і кава, медикаменти, кошти на пальне – волонтери все зібране повезуть і відправлять на Схід.