«ШЛЯХ СВІЙ ВИБИРАЙ» знайомство з класифікацією професій для старшокласників

Дата: 06.04.2021 16:35

Життя  прожить - не поле перейти.

Від труднощів не можна заховатись.

Свою стежину слід в житті знайти,

Щоб  в   щасті  й  радості  купатись.

6 квітня в Ланчинській міській бібліотеці відбулося знайомство з класифікацією професій за предметом.  Цей захід актуальний, тому що праця завжди була, є і буде основою життя. І від того, як людина працюватиме, буде залежати майбутнє не тільки сім'ї, а й держави. Отже, основним завданням є свідомий вибір випускників майбутньої професії.

Бібліотекарі – Наталія Попович та Любов Дутчак зауважили, що професій поганих не буває, а вдячність і пошану викликає завжди той, хто чесно працює, хто є справжніми громадянами України. Обираючи професію, треба пам‘ятати, що здійснити відповідальний крок вибору треба свідомо, враховуючи свої нахили та здібності, особисті інтереси. Вибір професії – це справа не одного дня. Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя та як в ньому будеш себе почувати.