Книги - морська глибина,

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить.

(І. Франко)

Книги дуже корисні для всіх, тому кожного дня ми повинні їх читати.  Вони несуть в собі досить багато нової та цікавої інформації, яку іноді не зачерпнеш з телебачення чи інтернету. Читаючи книгу, ми розвиваємося інтелектуально, духовно, естетично. Різна тематика книг дає нам різний напрямок. Завдяки цьому ми  стаємо  більш  товариськими,  а  ще  краще  цікавими  людьми.

18  березня у  Ланчинській міській бібліотеці для дорослих відбулося чергове засідання гуртка-фанклубу книголюбів, на якому відбулося знайомства з книгами різних серій.

Фото без описуФото без опису

Галина Іваночко – користувач нашої бібліотеки представляла серію книг «Українська міфологія». Ці книжки знайомлять з чарівним світом української міфології, з розмаїттям притаманних йому тваринних і рослинних символів, з історією слов’янських племен, з багатством народних обрядів, ритуалів і оберегів, а також докладно розповідають про різні види зброї та обладунків наших далеких предків.

Активна читачка бібліотеки для дорослих – Параска Білоус про надзвичайно цікаві, наповнені фактами, твори  Світлани Алексієвич: «У війни не жіноче ім'я», «Останні свідки», «Цинкові хлопчики» та «Чорнобильська молитва». Це далеко не романтичні  або оптимістичні книги. Насправді це реалістична, гостра,  а часом навіть жорстока правда, нерозривно пов'язана з найбільш гострими соціальними і політичними питаннями сучасності.

Бібліотекар Наталія Попович представила видавничу серію — «Політичні портрети». Серія підготовлена за ініціативи Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України у співпраці з «Парламентським видавництвом».

У рамках серії вийшли книги:

• Марія Кармазіна «Леся Українка. Життя як виклик»,
  • Станіслав Кульчицький: «Володимир Винниченко: «Бути чесним з собою…»,
  • Валерій Смолій та Валерій Степанков: «Богдан Хмельницький: полководець, дипломат, державотворець»,
  • Світлана Іваницька і Тамара Демченко: «Сергій Єфремов: «Це життя було одним суцільним подвигом неустанної праці»,
  • Федір Турченко: «Микола Міхновський: «Одна, єдина, нероздільна, вільна, самостійна Україна…»,
  • Петро Сас: «Петро Конашевич-Сагайдачний: Чесний лицар»,
  • Володимир Ричка: «Володимир Великий: Лицар духу»,
  • Микола Тимошик: «Іван Огієнко: «Як ти українець…»,
  • Віктор Даниленко: «Володимир Вернадський. Життя в політиці і політика в житті»,
  • Василь Марочко: «Олександр Довженко. Зачарований Десною».

Керівник гуртка-фанклубу книголюбів Любов Дутчак запропонувала звернути увагу на серії книг під назвою «Поради батькам і педагогам» та «Практичні  рекомендації  батькам  і  педагогам»,  куди   ввійшли:

•  «Маленькі непосиди»
  •  «Метелики в обладунках»
  •  «Сонячні діти»
  •  «Діти дощу»
  •  «Ми поруч»
  •  «У нас дитина з аутизмом»
  •  «Специфічні розлади розвитку дитини та процес навчання»
  •  «Труднощі навчання»

Тож, шановні користувачі, чекаємо на вас в Ланчинській міській бібліотеці для дорослих. Запитуйте ці та інші книги, отримані нами від Інституту Української Книги  і читайте із  зацікавленістю!

Проєкт «Етнокав’ярня «Скарбниця ідей та традицій» виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Ланчинська селищна рада є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).