Герої нашого часу

Дата: 18.02.2021 15:38

За офіційними даними Міністерства охорони здоровя, за час протистоянь на Майдані в центрі Києва загинули та померли на території України 105 людей.

Люди, які загинули на Майдані у грудні 2013 - лютому 2014 років ціною власного життя змінили хід історії України. Безстрашні захисники свого народу… Вони лежали просто неба, накриті жовто-блакитними стягами, і вже не боялись ні снайперів, ні беркутівців… Вони прийшли на майдан, щоб підняти ці прапори у новій, щасливій, вільній і по справжньому незалежній демократичній державі, а знайшли під ними вічний спочинок… Вічна пам’ять Героям.

Тож Добротівська бібліотека не могла залишитися осторонь і приєдналася до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні, підготувавши книжкову виставку “Герої нашого часу”, а також читачі біля виставки розказували вірші.