Слово до слова-зложиться мова

Дата: 18.02.2021 15:43

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почуття. Досвід людства упродовж тисячоліть  переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації й змінює державу. Коли ж мова  стає авторитетною, перспективною, необхідною і вживається насамперед національною елітою - сильною і високорозвиненою стає як нація так і держава.

До міжнародного дня рідної мови Добротівська бібліотека долучила своїх читачів до створення мовного колажу «Слово до слова - зложиться мова». Кожний читач був ознайомлений з книжковою виставкою «Пликатимеш мову - цвістимуть слова». Через представлений матеріал на виставці читачі ознайомились з історією походження української мови, з славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками - різноманітними словниками української мови. А найменших читачів привабили новенькі книжечки українських дитячих письменників.