2 лютого, в 14.00 в приміщенні Ланчинської міської бібліотеки для дорослих відбудеться перший захід «Хай уся земля почує – як громада колядує» в рамках реалізації проєкту «Етнокав’ярня «Скарбниця ідей та традицій», що дозволить присутнім обмінятися власними знаннями та досвідом про звичаї та обряди Різдвяних свят, послухати колядки та запропонувати розучити маловідомі і стародавні. Захід пройде з дотриманням санітарних норм та вимог щодо проведення масових заходів.

Проєкт «Етнокав’ярня «Скарбниця ідей та традицій» виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Ланчинська селищна рада є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

@Український Жіночий Фонд

та @NDI Ukraine – National Democratic Institute