ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Надвірнянського району Івано-Франківської області

селищного голови

від  13  січня 2021 року   № 5/02.1-05                                селище Ланчин

Про організацію прийому громадян

з особистих питань керівниками

Ланчинської селищної ради

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року  № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись ст.ст.42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити графік  прийому громадян з особистих питань керівним складом Ланчинської селищної ради та графік виїзних прийомів громадян  (додається).

2.Відділу документообігу, кадрової, інформаційної та загально-організаційної роботи виконавчого комітету Ланчинської селищної ради оприлюднити графіки прийому громадян з особистих питань керівним складом  та графік виїзних прийомів громадян  на офіційному веб-сайті та інформаційних стендах селищної ради (додається).

3.Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на відділ  документообігу, кадрової, інформаційної та загально-організаційної роботи.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету  Забронську І.В.

Селищний голова                                                                    Надія  Данилюк