ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

Надвірнянського району Івано-Франківської області

селищного голови

від 28.01.2021 р.  № 13                                                                                       селище Ланчин

Про скликання І пленарного засідання

чергової п'ятої сесії Ланчинської селищної ради

Відповідно до пункту 8 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пункту 2.3.5. Регламенту Ланчинської селищної ради скликати 10 лютого 2021 року о 14:00 годині І пленарне засідання чергової п'ятої сесії восьмого демократичного скликання із такими питаннями порядку денного:

1. Про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрацію депутата

Ланчинської селищної ради.

2. Про відтермінування проміжних виборів депутатів місцевої ради.

3. Про звернення Ланчинської селищної ради до Верховної Ради України, Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України,  голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерія Тарасюка, голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва щодо підвищення тарифів на енергоносії.

4. Про звернення Ланчинської селищної ради до Президента України Володимира Зеленського, Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, голови Івано-Франківської ОДА А. Бойчука щодо виділення коштів для будівництва спортивного залу в Ланчинській гімназії.

5. Про звернення Ланчинської селищної ради до Президента України Володимира Зеленського, Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, голови Державного агентства автомобільних доріг України  Олександра Кубракова щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги  загального користування місцевого значення 0090101 Богородчани-Ланчин.

6. Про надання дозволу КП «Карпати» на тимчасове складування та сортування ТПВ в урочищі «Ділок».

7. Про передачу на баланс комунального підприємства «ЛанчинБуд»  спецтехніки: грейдера  BGD – 100.02; автовишки ГАЗ -53.

8. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку, фінансів та бухгалтерського обліку.

9. Про затвердження Положення про відділ землекористування, архітектури, ЖКГ, благоустрою території та аграрної політики

10. Про затвердження Положення про відділ документообігу, кадрової,

інформаційної та загально-організаційної роботи Ланчинської селищної ради

11. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Ланчинської селищної ради

12. Про затвердження Положення про відділ соціальних послуг, правової та мобілізаційної роботи Ланчинської селищної ради

13. Про затвердження Положення про відділ Центр надання адміністративних послуг Ланчинської  селищної ради.

14. Про затвердження Положення про МПК (місцеву пожежну команду).

15. Про визначення об’єктів ремонтно-дорожнього покриття на 2021-2022рр. Ланчинської селищної ради:

по селищу Ланчин: капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Чорновола, вул. Горішня, вул. Молодіжна, Ф. Іваночка (від моста вздовж колії), вул. 1Травня, вул. Героїв Крут (біля Поділовського, біля Молдована), вул. Зарічна, вул. Княгині Ольги- вул. Мазепи, вул. Садова - пр. Садової, вул. Кооперативна, вул. Млинарська, вул. Небесної Сотні, вул. М. Підгірянки.

по селу Добротів: капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Грушевського, вул. Стуса, вул. Січових Стрільців, вул. Л. Українки.

по селу Середній Майдан:

капітальний ремонт дорожнього покриття   вул. Франка.

по селу  Вишнівці:

капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Незалежна.

по селу  Глинки:

капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Довбуша.

16. Про визначення об’єктів зовнішнього освітлення Ланчинської селищної ради:

по селищу Ланчин:

капітальний ремонт зовнішнього освітлення  вул. Чорновола, вул. Горішня,

вул. Зарічна, вул. Героїв Крут, вул.  Івасюка, вул. Млинарська, вул. Січових Стрільців, вул. Українська, вул. Б. Хмельницького, вул. Шухевича, вул. Незалежності - вул. Шухевича, вул. Шкільна (міст), вул. Я. Мудрого.

по селу  Добротів:

капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Мазепи, вул. Січових Стрільців, вул. Стефаника, вул. Грушевського, вул. Добротів-Ланчин. майданчик із штучним покриттям.

по селу  Середній Майдан:

капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Шевченка, вул. Незалежна, вул. Грушевського.

по селу   Вишнівці:

капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Незалежна.

по селу   Глинки:

капітальний ремонт зовнішнього освітлення  вул. Довбуша.

17.Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.

18. Про  затвердження Протоколу № 1  засідання  постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій "Про внесення змін до селищного бюджету на 2021р."

19. Про внесення змін до плану використання коштів  по КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради.

20. Про надання дозволу на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування кладовища в урочищі «Ділок».

21. Про затвердження Положення «Про порядок функціонування кладовищ та правила поховання на території Ланчинської територіальної громади».

Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                     Надія Данилюк