Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято нашої громади, кожного її мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ, органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Саме місцеве самоврядування покликане створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою і спільними зусиллями будувати Українську державу. З нагоди професійного свята висловлюю вдячність апарату селищної ради, депутатському корпусу за відповідальність, компетентність, активну громадянську позицію у справі розбудови Ланчинської територіальної громади. Від щирого серця бажаю вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою,

селищний голова                                                                                       Надія Данилюк