На засіданні були присутні: селищний голова Данилюк Надія Романівна, депутати, перший заступник та жителі громади. Перед початком сесії Надія Данилюк наголосила, що вона йшла на вибори з гаслом «Відкрита влада – успішна громада». Тому від сьогодні усі сесійні засідання будуть транслюватися у прямому ефірі. Після гімну та молитви селищний голова привітала всіх з одним із найбільших релігійних свят Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також зі святами дня Волонтера, Збройних сил України та днем місцевого самоврядування. Та зазначила, що тільки разом, спільними зусиллями ми зробимо все для того, щоб Ланчинська об’єднана громада територією активного розвитку розбудови та процвітання, успішним прикладом реформи децентралізації.

Після чого перейшли до порядку денного на якому розглянули такі питання:

1. Затвердили положення про управління фінансів.

2. Затвердили керуючого справами виконавчого комітету Ірину Василівну Забронську.

3. Затвердили кількісний склад виконавчого комітету Ланчинської селищної ради у кількості 15 осіб.

4. Затвердили персональний склад постійних депутатських комісій.