У  селищі Ланчин  цими днями чутно турецьку мову. То працівники ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» із 30 червня приступили до ремонту центральної вулиці. Двома екскаваторами демонтують старі бордюри й тротуари. Роботи здійснюються як благодійна допомога.

Фото без опису

Робота кипить.

Такий спішний ремонт – результат візиту Президента Володимира Зеленського до постраждалого від повені селища. Під час термінового прибуття на Прикарпаття 25 червня глава держави особисто пересвідчився, якої руйнівної шкоди завдала стихія.

Тоді ж голова селищної ради Ланчинської ОТГ Володимир Попович привернув увагу до того, що на автошляху державного значення Т-09-05 Делятин – Раківчик у межах населеного пункту, необхідно оновити дощову каналізацію. Під час зливи потоки швидко її забили, вода валила дорогою та розливалася на присадиби обабіч.

«За ініціативою керівництва групи компанії Onur в Україні відбулася зустріч із Офісом Президента. На ній запропоновано допомогу з ліквідації наслідків паводку, а зокрема провести низку ремонтних робіт у Ланчині. На цьому етапі передбачено капітальний ремонт дорожнього покриття автошляху Делятин – Раківчик у межах селища, орієнтовно 3,5 км. Маємо оновити дощову каналізацію, тротуари, дорожнє освітлення та інші заходи для поліпшення безпеки руху. Плануємо залучити 28 одиниць техніки та орієнтовно 60-80 фахівців. Сподіваємося за місяць-півтора упоратися», – розповів журналістам інженер-будівельник ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» Роман Івасівка (на знімку).

Фото без опису

На знімках: Інженер-будівельник ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» Роман Івасівка.

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – дочірнє підприємство турецького акціонерного товариства «Онур Тааххют», що займається у нашій країні будівництвом та ремонтом доріг і трамвайних колій.