Обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції України «Конституційне забезпечення децентралізації в Україні – 2020»

Дата: 04.03.2020 10:52

Сьогодні у Чернівцях розпочалось публічне обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції України «Конституційне забезпечення децентралізації в Україні – 2020» за участі представників місцевого самоврядування, профільних асоціацій, експертів, громадськості Чернівецької та Івано-Франківської областей.
Участь в  даному заході бере селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.

Відкрив захід заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, який наголосив на важливості публічних обговорень, оскільки зміни до Конституції України потрібні для завершення децентралізації.

Ініціювали захід Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Офіс Президента України, Міністерство розвитку громад та територій України.