Хто будує, а хтось руйнує

Дата: 03.03.2020 16:59

В ніч 03 березня невстановленими особами вчинено крадіжку металевої огорожі близько 40 м2  Оглядової вежі в урочищі «Жбир» в селі Добротів Ланчинської громади.

Огорожу було встановлено з метою безпеки місцевих мешканців, оскільки монтаж Оглядової вежі  не завершено.

Оперативними заходами працівниками кримінальної поліції Надвірнянського відділення знайдено огорожу за 450 метрів  в лісовому масиві.

За крадіжку даного характеру передбачена санкція у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років. По даному факту проводиться розслідування.

Звертаємось до небайдужих мешканців громади щодо надання будь-якої інформації відносно даного випадку.