Ланчинська громада придбала автовишку

Дата: 02.03.2020 11:00

Підтримуючи один із пріоритетних напрямків – відновлення вуличного освітлення на території Ланчинської громади, – придбано автомобільну вишку. А разом з тим вирішено ще декілька болючих питань благоустрою: монтажні роботи та догляд за зеленими насадженнями на своїй території. І все це завдяки багатофункціональності автопідйомника – техніка призначена для обслуговування вже встановленої системи вуличного освітлення, будівельно-монтажних робіт, робіт із догляду за деревами та багато іншого.

Наявність спеціалізованої техніки, а саме автовишки, дасть можливість нам більш оперативно вирішувати у населених пунктах громади питання ремонту мереж вуличного освітлення та видалення старих сухостійних дерев. Також автомобільна вишка може використовуватись для надання послуг мешканцям громади.