Помічники Святого Миколая

Дата: 20.12.2019 11:26

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес, за традицією Миколай приносить чемним дітям подарунки.

Напередодні свята 18 грудня 2019 року в заклади освіти Ланчинської ОТГ завітав Святий Миколай із солодощами.  За сприяння селищного голови Володимира Поповича меценатами для малечі були ТОВ «Оскар-Агро», ТзОВ «Ланчиненергобуд» та приватний підприємець – Зварищук Любов Василівна- власник забудови в с. Добротів, що в урочищі «Вашковищя».Щиро вдячні Вам і хочемо їм побажати, щоб Святий Миколай наповнив ваше  життя добром, радістю та світлими миттєвостями!

Нехай в цей святковий день Святого Миколая відбудуться чарівні та казкові події! Хай у кожному домі буде достаток, нехай радує затишна атмосфера, повна позитиву і сміху. Радості, душевного тепла і щирості! Зі святом усіх!