Разом з книгою в Новий Рік

Дата: 05.12.2019 09:56

Свято для тих, хто любить книги. Працівники Добротівської бібліотеки запросили учнів 3 кл. Добротівської гімназії та вчителя Іванішак Ганну Юріївну. На початку свята всі запрошені пригадали історію народження її Величності книги, потім на дітей чекало безліч різноманітних та цікавих завдань, таких як: «Казковий вернісаж», «Відгадай назву книги», «Вибери книгу на зимові канікули».

Але родзинкою свята став надзвичайно цікавий конкурс «Ялинкова прикраса своїми руками». Тому діти розділені були на дві команди, де отримали безліч кольорового паперу, картону та багато іншого.

Метою конкурсу було, яка із команд створить найбільшу кількість прикрас. Кожна із команд була неперевершеною, дітлахи справилися на відмінно і проявили себе дуже цікавими у творчості, тому перемогла дружба.

Після завершення всі ялинкові прикраси передали Мельнику М.В. на ялинку села Добротів.