Голодомор велика трагедія тридцятих

Дата: 26.11.2019 15:50

«Ні труни, ні хрестів і ні тризни!

Прямо в яму, на віки, на віки – віків!

Чорна сповідь моєї Вітчизни

І її затамований гнів»

Пам'ять – це нескінченна книга, в які записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є голодомор 1932-1933 років. Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. І в останні дні листопада весь український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки історії України.

Головне у діяльності Добротівської бібліотеки, по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванні пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію. Тому до цієї дати був організований масовий захід «Голодомор велика трагедія тридцятих». На захід було запрошено учнів 8 кл. Добротівської гімназії. Молоді читачі дізнались про причини і наслідки цієї трагедії, а також зачитували вірші від який стискалися серця. Було запропоновано оглянути тематичну викладку літератури «Жнива Скорботи».

Всі присутні під кінець масового заходу пом’янули жертв Голодомору, хвилиною мовчання та помолись за їхні душі.