Як постійний крик на дитину, впливає на її здоров’я. Не робіть цього!

Дата: 15.11.2019 11:53

Як постійний крик на дитину, впливає на її здоров’я. Не робіть цього!

Виховання дітей — це досить захоплюючий процес, який потребує багато терпіння, витримки та знань.

Якщо дитина розуміє тільки після крику, значить десь пішов перекіс.

Постійний крик негативно впливає на дитячу психіку і викликає у дітей агресію, скутість та невпевненість в собі.

Як крик впливає на дитину.

1. Коли ми починаємо кричати на свою дитину, її організм виробляє велику кількість гормону стресу, тіло стає напруженим, а думки заблоковані.
  2. Мозолисте тіло, яке з’єднує дві півкулі мозку, зменшується. Результатом цього є зменшення кровопостачання мозочка, зниження мозкової активності, погіршення пам’яті та уваги. Емоційна рівновага у дітей порушується.
  3. Починаються поведінкові проблеми у підлітків та депресивні стани у малюків. Вони перестають навчатися, починають брехати та вступають в конфліктні ситуації.
  4. Самооцінка знижується, дитина стає замкнута та починає думати, що вона нікому не потрібна.

Такі серйозні травми не виправиш подарунками та обіймами.

Чому ж батьки не стримуються та кричать на дітей.

1. Батьки не можуть впоратися зі стресовою ситуацією, втрачають контроль над емоціями та виливають весь негатив на своїх найрідніших.
  2. Тому, що їхні батьки робили так само, вирішували ситуації криком та скандалом. Це наслідок поведінки та атмосфери в їх родині, коли вони були дітьми.

Що робити, щоб перестати кричати на дитину.

1. Проаналізуйте ситуацію, що саме Вас дратує. Можливо Ви себе погано почуваєте, незібрані та роздратовані.
  2. Перед тим як спалахнути, зупиніться, зробіть декілька глибоких вдихів або вийдіть з кімнати.
  3. Не вимагайте забагато. Це ще незріла дитина, і вона не може бути такою ідеальною, як Вам хочеться.

Запам’ятайте, саме Ви є взірець для наслідування, підтримка і опора для свого малюка.