На Івано-Франківщині склали близько 30 адмінпротоколів на батьків, чиї діти без поважних причин не відвідували школу.

Дата: 01.10.2019 14:06

Йдеться про учнів, які більше 10 днів не були в школі. До прикладу, 3 дітей з вересня взагалі не з’являлися на уроках. У Богородчанському районі хлопчик бродягував, не приходив додому. Його доставили у центр соціально-психологічної реабілітації.

Як правило, прогулюють школу діти з кризових сімей. Або ж батьки не займаються їхнім вихованням.

Педагоги нагадують: будь-який пропуск занять має бути підтверджений документально. Це може бути довідка чи записка від батьків.

Штраф за прогули дітей – до 1700 гривень. Якщо батьки не реагують, а дитина не виправляється – дитину можуть помістити до закладу соціального захисту.