Повідомлення про громадські слухання

Дата: 08.10.2019 10:56

Повідомляємо, що в приміщенні Ланчинської селищної ради  10.10.2019 року о 14.00 год. будуть проводитися громадські слухання щодо  проектів   містобудівної документації, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна,3, а саме:

1.Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (для спорудження і облаштування оглядової вежі та відпочинкової зони) в урочищі «Жбир» села Добротів Ланчинської селищної ради ОТГ.

2.Детальний план території по вулиці Незалежності в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Гасько Юрій Михайлович житель селища Ланчин вулиця Ф.Іваночка,19).

3.Детальний план території по вулиці Українська  в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Кухарчук Галини Михайлівни житель селище Ланчин вулиця Незалежності,139/6).

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3 та на веб-сайті Ланчинської селищної ради ОТГ  - lanchynska-gromada.gov.ua

Терміни ознайомлення  з проектами – до 09.10.2019 року включно.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Ланчинської селищної ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місцем проживання, особистим підписом і  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

До обговорення запрошуються мешканці Ланчинської громади.