Зустріч з партнерами співвиконання проєкту

Дата: 02.10.2019 15:29

01 жовтня 2019 року відбулася консультативно-дорадча зустріч селищного голови Володимира Поповича та заступника селищного голови Василя Іванішака з партнерами співвиконання   проєкту «Спорудження і облаштування оглядової вежі  та відпочинкової зони в урочищі  « Жбир» с. Добротів Ланчинської ОТГ».

Нагадаємо, що даний проєкт, спрямований на облаштування оглядової вежі та створення відпочинкової зони, має вагоме значення для посилення фінансової спроможності громад, розвитку естетичних якостей, екологічної культури та покращення дозвілля населення, територіальної згуртованості. Його  реалізація дозволить покращити умови відпочинку та дозвілля, створить вільний екологічний, освітній, громадський простір та належну інфраструктуру Ланчинської громади.

Анонім
2019-10-03 13:56:29