Підготовка до нового навчального року

Дата: 22.08.2019 09:28

Триває активна робота по підготовці установ освіти до нового навчального року. В школах оновлюється не лише матеріальна база, а й навчальне забезпечення. Для 2019/2020 навчального року відділом освіти, сімї та молоді  Ланчинської селищної ради ОТГ проведено замовлення на підручники для 2, 5, 6, 10 та 11 класів. Ланчинська громада протягом липня-серпня отримала 820 примірників підручників для 2-го класу Нової української школи, що становить 86 % від усіх необхідних книжок.

Також, станом на 22 серпня, у Ланчинську громаду  надійшло 100 % підручників для 5 класу.

Для 6 класу в 2019 році школи замовляли лише кілька підручників з предметів «Всесвітня історія. Історія України» та «Інформатика», для інших предметів в освітньому процесі будуть використовуватися підручники минулих років. Станом на сьогодні  22 серпня  отримали підручник «Інформатика» для 6 класу., а також майже усі необхідні підручники для 11 класу.