Дата: 07.08.2019 10:28

У п’ятницю, 09 серпня 2019 року, о 14:00 годині в приміщенні селищної ради (смт.Ланчин, вул. Шкільна, 3) відбудуться громадські обговорення проекту регуляторного акту – «Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ланчинської об’єднаної територіальної громади».

Взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акта запрошуємо суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ та організацій, депутатів місцевої ради, жителів громади.