РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ) :

Дата: 10.07.2019 08:36

1.Детальний план території по вулиці Героїв Крут в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Яновський Віктор Юрійович житель селища Ланчин вулиця Героїв Крут, 9).

2.Детальний план території по вулиці Л.Українки в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Маковійчук Михайло Васильович житель села Добротів вулиця С.Стрільців, 99).