Привітання селищного голови Володимира Поповича з Днем бухгалтера!

Дата: 16.07.2019 08:45

Щиро вітаю всіх працівників бухгалтерій з професійним святом - Днем бухгалтера.Ваша професія - одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі. Важко уявити у сучасному світі галузь нинішньої економіки, де б не використовувалася праця бухгалтера, їх досвід та професійні знання.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер. Адже саме бухгалтери забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки громади та держави загалом.

З нагоди свята прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю та вірність професійному обов’язку. Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії, економічної стабільності та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

Селищний голова                                                               Володимир Попович