Відбулася офіційна передача спецавтомобіля екстреної медичної допомоги

Дата: 12.07.2019 13:05

Сьогодні об 11:00 год. на території Ланчинської міської лікарні відбулася офіційна передача спецавтомобіля екстреної медичної допомоги, який придбано за кошти мешканців громади, центру екстреної медичної допомоги, з допомогою якого будуть обслуговуватися виклики та проводитися планова медична профілактична робота серед жителів Ланчинської об’єднаної територіальної громади.

Селищний голова Володимир Попович подякував всім причетним до придбання автомобіля швидкої допомоги та зазначив, що такий спецавтомобіль допоможе покращити рівень медичного обслуговування населення, а також виконання соціального стандарту доїзду бригади медичної допомоги. На відміну від автомобілів радянського зразка нове авто значно полегшить роботу медичного персоналу у наданні ефективної екстреної медичної допомоги жителям Ланчинської  громади.