Дата: 04.07.2019 11:46

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту «Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ланчинської об’єднаної територіальної громади».

Даний проект регуляторного акту розроблено з метою забезпечення вимог Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про інвестиційну діяльність”, „Про благоустрій населених пунктів”.

Розробник:

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади

Спосіб оприлюднення:

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб подання зауважень та пропозицій:

- поштою за адресою: 78455 Івано-Франківська область Надвірнянський район смт Ланчин, вул. Шкільна, 3

- на електронну адресу: 04354545@mail.gov.ua

Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект регуляторного акту «Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ланчинської об’єднаної територіальної громади».

2.Аналіз регуляторного впливу.