РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ)

Дата: 29.05.2019 16:19

1.Детальний план території по вулиці Незалежності в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Дем’янчук Михайло Михайлович житель села Добротів вулиця Незалежності, 89).

2.Детальний план території по вулиці Шухевича в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Федишин Роман Андрійович житель селища Ланчин вулиця Свободи, 56).

3.Детальний план території по вулиці Українська в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Грабовецька Марія Василівна жителька селища Ланчин вулиця Княгині Ольги, 83).