Традиційно-літургійна зустріч на Облазі (присілок Делятин)

Дата: 25.06.2019 11:36

Вже стало доброю традицією щорічно зустрічатися на літургію в каплиці «Всіх святих української землі урочище Облаз». Каплиця знаходиться на родинному помісті родини Маланюків, яка була збудована після Першої Світової Війни в 1925 році. Вона вистояла Війну, поневіряння комуністичного режиму і збереглася в оригінальному стані до наших днів.

Завідуюча Добротівської бібліотеки Микитишин Л.С. організувала похід своїх читачів до каплички «Всіх святих».

Ціль бібліотеки була допомогти дитині зустрітися із Господам і мати із Ним спілкування, навчити дітей любити людей і близьких, турбуватися про них, розкрити їх талант і вміння для подальшого вибору служіння Господу, а також зберегти дитячі серця від розчарувань і образ, довіряючи в скрутні часи Господу.

Всі присутні були щасливими та радісні у Ласці Господній.