Флеш-моб «У дружбі наша сила»

Дата: 11.06.2019 10:46

Напередодні свята Міжнародного дня друзів, яке відзначається 9 червня, завідуюча Добротівської бібліотеки Микитишин. Л. С. організувала та запросила друзів-користувачів відзначити це свято і провести яскравий флеш-моб на свіжому повітрі. Кожен з учнів мав змогу висловити свою думку та коротко розповісти «Що для мене є дружба?». Також діти познайомилися з Історією свята, обговорили поняття дружби, яким повинен бути справжній, а яких друзів треба остерігатися, Із задоволенням згадували прислів’я, приказки, вірші та оповідання про дружбу. А також продемонстрували відкритість, чуйність, згуртованість, співпереживання до своїх близьких товаришів.