На землю сходить чудове свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя. Саме йому колектив Ланчинської міської бібліотеки для дорослих присвятив книжково-ілюстраційну виставку-інсталяцію "Веселі барви Великодня" та представив  своїм користувачам.  Великодній день – святий день. У цей день воскрес Син Божий – Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського.

Матеріали, представлені на виставці, знайомлять користувачів із традиціями святкування Великодня, розповідають про походження одного із важливих символів цього свята в Україні – писанку. З видань, представлених на виставці, ви дізнаєтесь, що потрібно покласти у великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок та інших великодніх страв. А також ознайомляться  не тільки з українськими звичаями відзначання одного з найбільших свят - Великодня, а й з традиціями  інших країн. Великдень — це великий день весняного оновлення природи, свято, що очищає людей, робить їх добрими та чуйними. У цей день люди йдуть до церкви відчути на собі красу і силу Божого благословення. Вони приносять до церкви свою любов, віру і надію, святять паски, писанки і галунки, що є символом життя на землі.

Великдень усіх на гостини просить,

Малює сонце полотно небес,

І крашанку, як усмішку підносить.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!