Вітаємо переможців!

Дата: 16.05.2019 11:22

15 травня 2019 року закінчився творчий конкурс «Моя громада через 10 років» серед школярів закладів загальної середньої освіти Ланчинської громади. Дякуємо нашим діткам, їх батькам та викладачам, які долучились до цього конкурсу. Роботи учасників настільки яскраві, позитивні, сміливі у мріях та креативні, що підтверджує нашу гордість та радість за підростаюче покоління.
Конкурс був проведений у рамках розробки Програми #DOBRE - FRDL, щоб виявити мрії та сподівання наших дітей, в якій спільноті вони бажають підростати та жити. Роботи учасників увійдуть до документу Стратегії розвитку та презентовані громадськості на офіційній сторінці громади.

Автори  найкращих робіт будуть нагороджені подякою селищного голови та цінними подарунками від Програми #DOBRE - FRDL , а саме:

• Янів Олександр Михайлович учень 7-А класу Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка
  • Герей Христина Петрівна учениця 6-Б класу Ланчинської гімназії;
  • Мартинюк Анна Романівна учениця 6 класу Середньомайданського ліцею;
  • Стефанців Богдана Іванівна учениця 6 класу Добротівської гімназії.

Висловлюємо щиру подяку учням закладів освіти Ланчинської елищної ради ОТГ за активну участь у конкурсі :

-учням Добротівської гімназії: Маковійчук Аліні, Швайко Іванні. Дяченко Христині, Голіней Софії;

- учням Середньомайданського ліцею: Хомин Тетяні, Кінаш Богдані, Сороці Мар’яні, Бевзюк Надії;

-учням Ланчинського Ліцею імені Юрія Шкрумеляка: Мельник Андріані, Гресько Софія,Гриняк Катерині, Янко Олександру, Білоус Софії, Яніву Олександру, Голіней Любомиру, Грабовецькому Олегові, Голіней Романії;

- учням Ланчинської гімназії: Волконович Марині, Балабану Юрію, Сапі Тетяні , Косюк Марії, Яремин Наталії, Торб’як Марині, Мазураку Владиславу.

Дякуємо за творчий підхід до ваших робіт та плідну співпрацю. Бажаємо нових звершень та перемог!