Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 21 грудня 2018 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій земельних ділянок:

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

• на вулиці Зарічна в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області Карта Н.М.

• на вулиці Стефаника в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Кизима К.О.

• на вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Яремин Р.В.

• для будівництва (реконструкції)та обслуговування об’єктів придорожнього сервісу, торгово-офісних приміщень та об’єктів житлового будівництва в межах вулиці Незалежності-Привокзальна в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Буртику В.Я