05.04.2019 відбулася нарада щодо організації і проведення передвеликодньої Хресної дороги в селі Добротів

Дата: 05.04.2019 14:37

Селищний голова Володимир Попович  провів засідання організаційного комітету Ланчинської громади в Добротівському відділені Ланчинської ОТГ  щодо організації і проведення передвеликодньої Хресної дороги в селі Добротів. Також у цей  день гостем у Ланчинській громаді був керівник американської програми DOBRE Беррі Рід, який мав можливість ознайомитися з роботою Ланчинської громади вцілому та бути присутнім на даній нараді.

Під час заходу було обговорено ряд важливих організаційних питань, час і дату проведення Хресної дороги. Було визначено, що хода розпочнеться о 15:00, 14 квітня 2019 року, у неділю від греко-католицької церкви  св.  Володимира та Ольги у селі Добротів.

Усі ми прагнемо миру та єдності в нашій державі. Тому запрошуємо людей доброї волі спільно пройти Хресну дорогу з молитвою за мир і єдність в Україні.

Наша участь у хресній ході - це можливість висловити  свої прагнення та дати свідчення нашої віри.