Стартувала майстерня LED BOOST: можливості для економічного розвитку для ОТГ Івано-Франківської та Тернопільської областей!

В чудовій компанії, місті та настрої говорять про важливість МІСЦЕВОГО економічного розвитку для громад України, в тому числі на гарних УКРАЇНСЬКИХ прикладах.
На навчанні
#DOBRE-BOOST в рамках#LED_DOBRE громади презентують свої ідеї-проекти з місцевого економічного розвитку - надзвичайно цікаві, креативні та перспективні. Для прикладу: "Мотокрос", енергетичний кооператив, громадський простір, "туризм на озері", "спалеотуризм", туристична агенція, "новий ринок", індустріальний парк.
А Ланчинська громада пропонує/планує реалізувати проект "Ланчинська набережна" . В успіх віримо та готові до роботи!