Зустріч з Беррі Рідом

Дата: 05.04.2019 15:53

Сьогодні, 05 квітня 2019року, відбулася зустріч представників програми  DOBRE: Беррі Ріда – керівника програми,  Дмитра Коваля – виконавчого  директора , Марина Дудяк -  програмного  спеціаліста  з керівництвом та апаратом Ланчинської селищної ради ОТГ.   Під час зустрічі селищний голова Володимир Попович розповів про Ланчинську ОТГ,  історію, здобутки та досягнення, презентував ідеї-проекти з місцевого економічного розвитку – надзвичайно цікаві , креативні та перспективні, які плануємо реалізувати за допомогою програми  DOBRE та інших партнерів громади.

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком?юнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.