Програма DOBRE з розробки стратегії розвитку Ланчинської ОТГ - в дії!

Дата: 22.03.2019 13:38

20 березня 2019 року в Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка відбулася зустріч представників програми DOBRE, експертів зі стратегії планування Олега Карого та Давіда Хоінкіса  з учнями 11-А класу. Ними була проведена економічна бізнес-гра, в ході якої учні змогли проявити свої  нахили і здібності у веденні підприємницької діяльності. З великим захопленням старшокласники брали участь у грі: розробляли оптимальну торгівельну стратегію, вчилися домовлятися на вигідних для себе умовах, проявляючи лідерські здібності і вміння ефективно конкурувати для досягнення мети.

Переможцем гри стала випускниця ліцею Марина Коновалюк, яка нагороджена представниками програми DOBRE цінним подарунком. Всіх учасників гри пригостили солодощами.

Учні та вчителі  щиро вдячні селищному голові Ланчинської селищної ради ОТГ Володимиру Васильовичу Поповичу за організовану цікаву зустріч для випускників ліцею та унікальну можливість спробувати свої сили у веденні підприємницької діяльності в ігровій формі.