ММО ВЧЕТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата: 15.03.2019 09:08

Відповідно до плану методичної роботи відділу освіти, сім’ї та молодіЛанчинськоїселищної ради 6 березня 2019 року відбулось засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, вихователів групи продовженого дня та групи дітей дошкільного віку з короткотривалим перебуванням на базі Ланчинської гімназії.

Засідання проходило у формі круглого столу на тему «Інтеграція навчального процесу, як чинник розвитку пізнавальної активності учнів». Відповідно до плану роботи було проведено:

• Коло зустрічі на тему: «Особливості інтегрованого навчання»(Гресько Н.Ю.).
  • Презентація та аналіз фрагментів інтегрованих уроків «Гра по-новому, навчання по-іншому. Техніка роботи з кубиками LEGO» (Процюк Н.Д.).
  • Квест-гра як вид емоційно-розвивального заняття на групі продовженого дня під назвою «А вже весна у нашім краї» (Коновалюк М.О.)
  • Майстер-клас по оформленню подарункових пакетів (Іванюк К.В)
  • Музичний калейдоскоп (АндрушкоІ.М.)
  • Анкетування та ознайомлення з методичними рекомендаціями щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу(Балабан Н.В.)
  • підсумки проведення засідання методичного об’єднання, (педагоги профілю)

Дякуємо дирекції, голові методичного об’єднання вчителів початкових класів, педагогамзакладу та всім учасникам за організацію та проведення заходу. Бажаємо плідної праці, нових звершень та вдячних учнів!