Здобувачі освіти Нової української початкової школи будуть забезпечені підручниками нового покоління!

Дата: 05.03.2019 08:21

Згідно листа МОН №1/9-63 від 08.02.2019 та наказу МОН № 1190 від 01.11.2018 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти» з 25 лютого 2019 року почався конкурсний відбір підручників  для 2 класу, важливою частиною якого є ознайомлення та вибір підручників вчителями.

На базі Ланчинського ліцею  4 березня 2019 року відбулася оперативна нарада  вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ланчинської громади  з  вибору підручників для 2 класів.

Відповідно до методичних рекомендацій всі педагоги початкових класів Ланчинської ОТГ мали змогу познайомитись з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників, зробити свій вибір, який буде схвалено на засіданні педагогічної ради закладів .  Результати вибору проектів підручників , які здійснили ЗЗСО, відділ освіти, сім’ї та молоді  узагальнитьз кожної назви підручника2 класу та направить замовлення до Департаменту освіти , науки та молодіжної політики Івано-Франківської  обласної державної адміністрації та Інституту модернізації змісту освіти.