ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК

Дата: 27.02.2019 15:20

21 лютого 2019 року голова Ланчинської селищної ради ОТГ, доцент кафедри державного управління та адміністрування Івано-Франківського національного університету нафти і газу Володимир Попович провів в 11-А класі Ланчинського ліцею майстер-клас з питання «Інструменти фінансового регулювання держави: податки, видатки уряду та державний бюджет». Урок економіки, який розпочала вчитель географії ліцею Галатинюк Галина Юріївна, далі поступово перетворювався в урок обміну думками, у жвавий діалог досвідченого економіста зі старшокласниками, яких цікавило все: від чого залежить успішність місцевого економічного розвитку, на яких трьох китах він тримається, як повноцінно управляти системою МЕР.

Легко, просто і невимушено Володимир Васильович презентував власну систему роботи в об’єднаній територіальній громаді, здійснив прямий коментований показ системи у дії, в реалізації.

А ще ця фантастична  лекція розкрила ліцеїстам основні світові моделі економічного розвитку, сутність таких понять, як бюджет і податки, бізнес і власна  справа.

Щиро вдячні селищному голові об’єднаної територіальної громади за таку змістовну і повчальну бесіду, яка, можливо комусь  допоможе  зробити  правильний   вибір  професії у недалекому  майбутньому.

Зустріч організувала Ланчинська міська бібліотека для дорослих.