ГОДИНА ПАМ’ЯТІ «ЗАПАЛІМО СВІЧУ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ»

Дата: 27.02.2019 15:15

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними у його житті.  Для українського народу такими є події,  які відбулися п’ять років  тому, на Майдані, у Києві,   де у боротьбі за вільну і європейську державу полягло більше ста   справжніх патріотів нашої країни.

Найтрагічніші події Революції Гідності згадували в Ланчині. Вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні прийшли учні Ланчинської гімназії та Ланчинського ліцею ім. Ю. Шкрумеляка, працівники галузей медицини, освіти, культури, апарату селищної ради, а головне громадськість  селища. Парох церкви Зіслання Святого Духа, отець Василь Ткачук та громадськість провели панахиду за загиблими учасниками Революції Гідності.

Присутні підчас поіменного пригадування загиблих героїв запалили сто символічних свічок котрі мають нагадувати всім нам про безцінну жертву покладену на вівтар незалежності.

Захід було проведено з  метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.