21 лютого 2019року відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 25.02.2019 11:04

Під час засідання виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ, яке пройшло під головуванням селищного голови Володимира Поповича, члени виконавчого комітету обговорили питання порядку денного, що стосується різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

1. Про діяльність КНП ЦПМСД щодо підписання декларацій із громадянами та вжиття заходів покращення роботи з питань фтизіатрії
  2. Про встановлення вартості на послуги 1 години роботи транспортних засобів та 1 години роботи прибирання території техпрацівниками на 2019рік
  3. Про затвердження тарифів на послуги з вивезення ТПВ та сміття, що надаються КП «Карпатами»
  4. Про надання дозволу на тимчасове складування твердих побутових відходів в урочищі «Ділок»
  5. Про затвердження графіку роботи центру надання адміністративних послуг та віддалених робочих місць.
  6. Про надання згоди на укладання договору дарування
  7. Про надання одноразових грошових допомог.
  8. Про надання згоди на обрання помічників по догляду
  9. Про надання дозволу на  видалення зелених насаджень  біля будівлі         КНП ЦПМСД.
  10. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень біля житлових будинків.
  11. Різне.

Виконкомом затверджено вищезазначені питання та прийнято відповідні рішення.