Майстер-клас голови ОТГ у Ланчинському ліцеї

Дата: 21.02.2019 15:04
Кількість переглядів: 1902

Сьогодні, 21 лютого 2019 року, голова Ланчинської селищної ради ОТГ, доцент кафедри державного управління та адміністрування Івано-Франківського національного університету нафти і газу Володимир Попович провів в 11-А класі Ланчинського ліцею майстер-клас з питання «Інструменти фінансового регулювання держави: податки, видатки уряду та державний бюджет». Урок економіки, який розпочала вчитель географії ліцею Галатинюк Г.Ю., далі поступово перетворювався в урок обміну думками, у жвавий діалог досвідченого економіста зі старшокласниками, яких цікавило все: від чого залежить успішність місцевого економічного розвитку, на яких трьох китах він тримається, як повноцінно управляти системою МЕР.

Легко, просто, невимушено Володимир Попович презентував власну систему роботи в ОТГ, здійснив прямий коментований показ системи у дії, в реалізації. А ще ця фантастична лекція розікрила ліцеїстам основні світові моделі економічного розвитку, сутність таких понять, як бюджет і податки, бізнес і власна справа.

Щиро вдячні голові ОТГ за такий змістовний і повчальний майстер-клас!